Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Aktualności

Nowe modele zasilaczy w serii TDK Lambda QM

21-02-2018

TDK Lambda poinformowała o wprowadzeniu do serii QM (modułowych zasilaczy AC-DC) nowych modeli, charakteryzujących się niskim poziomem hałasu i izolacją przystosowaną do pracy w klasie BF. Nowe modele mają moc od 700 do 1200W i są idealnym rozwiązaniem do szerokiej gamy zastosowań, w tym między innymi do sprzętu medycznego z klasą BF, testów, pomiarów oraz aplikacji związanych z transmisją, komunikacją i energią odnawialną.

 

Nowe zasilacze mogą dostarczyć moc 1200W przy 180-264 VAC oraz 700W z szerokim zakresem wejściowym 90-264 VAC. 12 wyjść może być dowolnie skonfigurowanych za pomocą pojedynczych lub podwójnych modułów o napięciach od 2,8V do 61,6V. Opcjonalny moduł rezerwowy / sygnałowy można wybrać z jednym lub dwoma napięciami czuwania (5 V, do 2 A i 12 V przy 1 A), blokowaniem urządzenia lub włączaniem urządzenia, sygnałem AC i interfejsem PMBus™.

 

Urządzenia mogą operować w temperaturach otoczenia od -20 do +70°C, obniżając równocześnie moc i prąd wyjściowy o 2,5% na każdy °C powyżej 50°C. Sprawność operacyjna QM wynosi do 91%, a wraz ze zmniejszeniem strat własnych możliwe było zastosowanie wolniejszego wentylatora o niskim poziomie hałasu. Zapewnia to lepsze wrażenia pacjenta /użytkownika i większą niezawodność.

 

Seria QM objęta jest siedmioletnią gwarancją

 

Więcej informacji na stronie: http:/zasilacze.elhurt.com.pl lub w naszym dziale handlowym

 

TDK Lambda QM

zasilacze open frame Mornsun

Pierwszy raz na naszej stronie?

 

  Zapraszamy
do systemu Elhurt!

Przypomnij hasło


 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.