Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Aktualności

C&T Solution - producent rozszerzył serię komputerów VCO-6000 o procesory Intel Skylake-S

30-03-2018

W serii C&T VCO-6000 zaimplementowano procesory Intel Skylake-S 6 generacji Intel® Core™ i7/i5/i3 oraz desktopowe procesory Pentium®/Celeron® (LGA 1151), który oferują przełomową wydajność i energooszczędność tak potrzebną w systemach wizyjnych, nadzorze maszyn czy systemach wizyjnych. W przeciwieństwie do poprzednich generacji procesorów Skylake-S oferuje grafikę, odtwarzanie plików wideo w wysokiej rozdzielczości, szybkość działania systemu oraz większe bezpieczeństwo. Jest zaprojektowana z myślą o klientach potrzebujących doskonałej wydajności, większej niezawodności i solidności.

 

Seria VCO-6000 oferuje wyjścia DVI-I i 2x DisplayPort do obsługi trzech niezależnych wyświetlaczy obrazów i filmów. Co więcej, komputery VCO-6000 mimo braku wentylatora dają możliwość wyboru opcjonalnego modułu wentylatora do regulowania przepływu powietrza i podtrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz obudowy. VCO-6000 zapewnia izolowane DIO, umożliwia montaż dodatkowych kart rozszerzeń, pozwala na pracę z szerokim zakresem napięć wejściowych 9V do 50 VDC oraz w szerokim zakresie temperatur pracy od -25°C do 70°C, zapewniając tym samym działanie nawet w ciężkich warunkach.

W ramach serii VCO-6000 dostępny jest duży wybór interfejsów, kart rozszerzeń w celu sprostania najrozmaitszym wymaganiom wszystkich klientów. Podwójne gniazdo Mini PCle może być użyte dla obsługi komunikacji bezprzewodowej takich technologii jak: LTE, 3G, GSM oraz WLAN. Dodatkowo interfejsy pozwalają na obsługę dwóch gniazd PCI Express lub pięciu gniazd PCI które mogą być użyte do instalacji różnych PCI, takich jak: PCIe x4 lub PCIe x16, zawierając przy tym różne karty m. in: kontroli ruchu, nagrywania wideo, I/O oraz komunikacyjnych.

W celu ułatwienia instalacji i  obniżenia kosztów utrzymania, rozwiązania z tej serii zawierają dostęp z jednej strony do I/O, a także standardową konfigurację do montażu na szynie DIN lub na ścianie. Dodatkowo, konstrukcja komputera jest wzmocniona i pozbawiona kabli. Już w fazie projektowej skupiono się na zwiększeniu niezawodności, zwiększając czas działania do pierwszej naprawy (MTTR) i zmniejszając koszty utrzymania.

 

C&T VCO-6000

 

Wraz z bezkompromisową przemysłową konstrukcją, seria VCO-6000 zbudowana jest z wytłaczanego aluminium oraz wytrzymałego metalu, który umożliwia adaptację do ciągłego operowania w różnych warunkach. Dodatkowo, VCO-6000 zostało zaprojektowane z myślą o znalezieniu złotego środka pomiędzy szybkością a niskim poborem energii, co umożliwiło zmniejszenie wydzielanego ciepła, przedłużając tym samym czas życia urządzenia oraz zwiększając bezpieczeństwo jego użytkowania.

Seria VCO- 6000 oferuje liczne funkcje wynikające z integracji różnych połączeń I/O, elastyczności oraz inteligentnej łączności zarządzania w celu zapewnienia klientom niezawodnego i łatwego w implementacji wbudowanego systemu. Co więcej, brak wentylatorów umożliwia ciche działanie, a zastosowanie unikalnych rozwiązań termicznych oraz wzmocnienie odporności sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie do różnych zastosowań, takich jak inspekcja maszyn, kontrola ruchu, systemy wizyjne czy automatyzacja fabryk.

 

 

zasilacze open frame Mornsun

Pierwszy raz na naszej stronie?

 

  Zapraszamy
do systemu Elhurt!

Przypomnij hasło


 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.