Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Aktualności

C&T Solution - producent rozszerzył serię komputerów VCO-6000 o procesory Intel Skylake-S

30-03-2018

W serii C&T VCO-6000 zaimplementowano procesory Intel Skylake-S 6 generacji Intel® Core™ i7/i5/i3 oraz desktopowe procesory Pentium®/Celeron® (LGA 1151), który oferują przełomową wydajność i energooszczędność tak potrzebną w systemach wizyjnych, nadzorze maszyn czy systemach wizyjnych. W przeciwieństwie do poprzednich generacji procesorów Skylake-S oferuje grafikę, odtwarzanie plików wideo w wysokiej rozdzielczości, szybkość działania systemu oraz większe bezpieczeństwo. Jest zaprojektowana z myślą o klientach potrzebujących doskonałej wydajności, większej niezawodności i solidności.

 

Seria VCO-6000 oferuje wyjścia DVI-I i 2x DisplayPort do obsługi trzech niezależnych wyświetlaczy obrazów i filmów. Co więcej, komputery VCO-6000 mimo braku wentylatora dają możliwość wyboru opcjonalnego modułu wentylatora do regulowania przepływu powietrza i podtrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz obudowy. VCO-6000 zapewnia izolowane DIO, umożliwia montaż dodatkowych kart rozszerzeń, pozwala na pracę z szerokim zakresem napięć wejściowych 9V do 50 VDC oraz w szerokim zakresie temperatur pracy od -25°C do 70°C, zapewniając tym samym działanie nawet w ciężkich warunkach.

W ramach serii VCO-6000 dostępny jest duży wybór interfejsów, kart rozszerzeń w celu sprostania najrozmaitszym wymaganiom wszystkich klientów. Podwójne gniazdo Mini PCle może być użyte dla obsługi komunikacji bezprzewodowej takich technologii jak: LTE, 3G, GSM oraz WLAN. Dodatkowo interfejsy pozwalają na obsługę dwóch gniazd PCI Express lub pięciu gniazd PCI które mogą być użyte do instalacji różnych PCI, takich jak: PCIe x4 lub PCIe x16, zawierając przy tym różne karty m. in: kontroli ruchu, nagrywania wideo, I/O oraz komunikacyjnych.

W celu ułatwienia instalacji i  obniżenia kosztów utrzymania, rozwiązania z tej serii zawierają dostęp z jednej strony do I/O, a także standardową konfigurację do montażu na szynie DIN lub na ścianie. Dodatkowo, konstrukcja komputera jest wzmocniona i pozbawiona kabli. Już w fazie projektowej skupiono się na zwiększeniu niezawodności, zwiększając czas działania do pierwszej naprawy (MTTR) i zmniejszając koszty utrzymania.

 

C&T VCO-6000

 

Wraz z bezkompromisową przemysłową konstrukcją, seria VCO-6000 zbudowana jest z wytłaczanego aluminium oraz wytrzymałego metalu, który umożliwia adaptację do ciągłego operowania w różnych warunkach. Dodatkowo, VCO-6000 zostało zaprojektowane z myślą o znalezieniu złotego środka pomiędzy szybkością a niskim poborem energii, co umożliwiło zmniejszenie wydzielanego ciepła, przedłużając tym samym czas życia urządzenia oraz zwiększając bezpieczeństwo jego użytkowania.

Seria VCO- 6000 oferuje liczne funkcje wynikające z integracji różnych połączeń I/O, elastyczności oraz inteligentnej łączności zarządzania w celu zapewnienia klientom niezawodnego i łatwego w implementacji wbudowanego systemu. Co więcej, brak wentylatorów umożliwia ciche działanie, a zastosowanie unikalnych rozwiązań termicznych oraz wzmocnienie odporności sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie do różnych zastosowań, takich jak inspekcja maszyn, kontrola ruchu, systemy wizyjne czy automatyzacja fabryk.

 

 

zasilacze - przetwornice - UPS

Pierwszy raz na naszej stronie?

 

  Zapraszamy
do systemu Elhurt!

Przypomnij hasło


 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.