Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Aktualności

FRIWO FOX30 - nowe zasilacze adapterowe

18-04-2018
Zasilacz adapterowy FRIWO FOX30

FRIWO FOX to linia produktów obejmuje napięcia wyjściowe 5-48 VDC o mocy 30W. Rodzinę charakteryzuje niski pobór mocy w stanie spoczynku ≤ 0,1 W oraz wysoka sprawność (dla zasilacza FOX30 wynosi ona ≥ 87%). Ponadto, zasilacze akceptują szeroki zakres napięć wejściowych od 90 do 264 VAC (50 do 60 Hz) i mogą być stosowane w zakresie temperatur pracy od 0 do 45°C. Model FOX30 to najmocniejszy zasilacz w serii.

 

Rodzina adapterów FOX obejmuje obecnie kilkanaście wariantów. Adaptery IEC i standardowe adaptery AC są dostępne dla rynków Europy, USA, Wielkiej Brytanii i Australii, Argentyny, Brazylii, Korei, Chin i RPA i Indii.

 

Oprócz wymiennego adaptera, urządzenia z rodziny FOX są również dostępne z niezmienianym dnem obudowy pozwalającym na zastosowanie jednego adaptera do wszystkich produktów serii FOX. Dodatkową elastyczność zapewnia sprawdzony system wtyczek DC i zmienny kolor obudowy: oprócz standardowego czarnego i białego koloru obudowy, dostępne są również inne kolory specyficzne dla klienta.

 

Linia FOX jest dostępna zarówno dla zastosowań ITE, jak i medycznych. Urządzenia o klasie ochronności II spełniają wymagania 2xMOPP i mają minimalny prąd upływy ≤10 μA. Zapewniona jest również ochrona przed kapiącą wodą. Zasilacze FOX spełniają także surowe wymogi środowiskowe Departamentu Energii USA (DOE Level 6) i uzyskały zatwierdzenie bezpieczeństwa zgodnie z IEC/EN/UL 60950 lub IEC/EN/ANSI/AAMI ES60601

 

Więcej informacji na stronie: FRIWO FOX30

 

Zasilacze adapterowe FRIWO FOX30

zasilacze open frame Mornsun

Pierwszy raz na naszej stronie?

 

  Zapraszamy
do systemu Elhurt!

Przypomnij hasło


 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.