Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Aktualności

Wszechstronny BOXER-8120AI OD AAEON

17-06-2020
AAEON BOXER-8120AI
AAEON BOXER-8120AI

W związku z pandemią stosuje się różne praktyki, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19. Jedną z powszechnych zasad jest wymóg noszenia masek lub środków ochrony osobistej  w miejscach publicznych, a także monitorowanie temperatury ciała. Jednak obserwowanie tak dużej liczby osób może być kłopotliwe dla obecnych rozwiązań. BOXER-8120AI firmy AAEON jest propozycją rozwiązania dla programistów w pomocy monitorowania, rozpoznania na szeroką skalę.

AAEON BOXER-8120AI

Tradycyjny sprzęt monitorujący zwykle wymaga tylko użycia kamer na podczerwień. Jednak otaczające środowisko może zakłócać odczyty, prowadząc do pominięć w raportach i fałszywych alarmów z późniejszym wymaganiem dostosowania danych. Wykorzystując technologię sztucznej inteligencji aplikacja może łączyć rozpoznawanie twarzy z wykrywaniem termicznym, aby dokładnie wskazać tych, którzy naruszają wymagania dotyczące maski lub mają podwyższoną temperaturę ciała.

AAEON BOXER-8120AI

BOXER-8120AI jest obecnie testowany w kilku szpitalach - monitoruje wejścia do szpitali. W tej roli kluczowe jest wykrycie potencjalnych pacjentów, umożliwiając personelowi szpitala rozdzielenie i zastosowanie odpowiednich procedury przyjęcia. Pomimo noszenia maski modele rozpoznawania twarzy mogą nadal dokładnie identyfikować osoby, umożliwiając personelowi szpitala szybkie ich zlokalizowanie i skontaktowanie się z nimi. System jest w stanie zidentyfikować i zmierzyć temperaturę do 240 osób na minutę, a także umożliwia monitorowanie wielu wejść, znacznie zmniejszając obciążenie personelu.

 

Urządzenie jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań obliczeniowych AI Edge firmy AAEON. Jego niewielkie rozmiary i wytrzymała bezwentylatorowa konstrukcja są idealne do użycia i wdrażania w niemal każdej roli lub aplikacji. Obsługiwany przez NVIDIA Jetson TX2 SOC z 256 rdzeniami CUDA, obsługuje frameworki AI, takie jak TensorFlow, Caffe2, a także może obsługiwać niestandardowe oprogramowania AI. Dzięki czterem portom Ethernet, dwóm USB 3.0 i dwóm COM, BOXER-8120AI zapewnia elastyczne wejścia / wyjścia, które można łatwo zintegrować z większością istniejących rozwiązań.

 

 

Więcej informacji dostępnych jest w dziale handlowym firmy Elhurt (dystrybutora firmy Aaeon).

zasilacze enclosed Mornsun

Pierwszy raz na naszej stronie?

 

  Zapraszamy
do systemu Elhurt!

Przypomnij hasło


 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.