Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Aktualności

Szybsza wydajność VPC-3350AI od AAEON

01-09-2020
Szybsza wydajność VPC-3350AI od AAEON
Szybsza wydajność VPC-3350AI od AAEON

AAEON przedstawia nowy produkt VPC-3350AI łączący dwa moduły Intel Myriad X VPU z procesorem Intel Atom x5 w celu szybszego i płynniejszego przetwarzania wideo.

 

Lider w dziedzinie sztucznej inteligencji i najnowocześniejszych rozwiązań obliczeniowych firma Aaeon zaprezentowała VPC-3350AI zaprojektowany do użytku w przemyśle oraz w pojazdach. VPC-3350AI zapewnia szybsze i płynniejsze przetwarzanie AI w porównaniu do podobnych systemów, które polegają wyłącznie na wydajności procesora.

Szybsza wydajność VPC-3350AI od AAEON

VPC-3350AI jest oparty na elastycznej platformie wspieranej przez Intel® Atom™ x5 E3940 (Apollo Lake) w połączeniu z dwoma modułami Intel® Movidius® Myriad™ X VPU. Razem zapewniają prędkość przetwarzania do 210 FPS. Konfiguracja dwóch VPU z procesorem, pozwala VPC-3350AI na obsługę asynchronicznego przetwarzania modeli AI, pozwalając na wyższe prędkości klatek i szybsze, płynniejsze przetwarzanie obrazu dla sieci neutronowych AI.

 

Nowy komputer od AAEON pozwala na pracę w szerokich zakresach temperatur od -20°C do +60°C - idealnych do pracy w prawie każdym środowisku. VPC-3350AI wyposażony jest w bogaty zestaw portów I/O w tym czterema portami POE, dwoma COM i USB 3.2 Gen 1, umożliwiając elastyczność integracji w dowolnym systemie.

Szybsza wydajność VPC-3350AI od AAEON

Dzięki procesorowi Intel® Movidius® Myriad™ X VPC-3350AI doskonale nadaje się do zastosowań AI i aplikacji obliczeniowych, w tym do rozpoznawania tablic rejestracyjnych lub rozpoznawania twarzy. Jako wbudowany w pojazd system AI, pomaga zasilać systemy bezpieczeństwa kierowcy, takie jak zaawansowane systemy asystujące (ADAS) lub monitorowanie i analiza zachowania dla operatorów ciężkich pojazdów.

 

Dzięki elastycznej konstrukcji i przetwarzaniu sztucznej inteligencji opartemu na Intel® Movidius® Myrad ™ X, VPC-3350AI jest wyborem dla kluczowych aplikacji, które polegają na przetwarzaniu danych wizualnych. Urządzenie to rozwiązanie dla wielu dzisiejszych potrzeb związanych z AI i sieciami neutronowymi.

 

Więcej informacji dostępnych jest w dziale handlowym firmy Elhurt (dystrybutora firmy Aaeon).

 

zasilacze enclosed Mornsun

Pierwszy raz na naszej stronie?

 

  Zapraszamy
do systemu Elhurt!

Przypomnij hasło


 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.