Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Zasady rekrutacji

Jeżeli chcesz dołączyć do zgranego zespołu zadowolonych pracowników wyślij nam swoje CV!

 

W zakładce "Oferty pracy" znajdziesz opisy aktualnie prowadzonych rekrutacji.

 

Jeżeli żadna aktualna oferta Cię wystarczająco nie zainteresowała, mimo wszystko napisz do nas na adres mailowy praca@elhurt.com.pl i przedstaw swoją kandydaturę opisując jednocześnie, czym chciałbyś się docelowo zajmować.

 

 

Jak przebiega proces rekrutacji?

 

1. Analiza i selekcja nadesłanych aplikacji - staramy się dobierać zespół pracowników w sposób przemyślany, dlatego dokładnie analizujemy każdą z nadesłanych aplikacji. Zwracamy uwagę nie tylko  na wykształcenie, doświadczenie zawodowe i staż pracy, ale także na zainteresowania, dodatkowe umiejętności oraz lokalizację.

 

2. Kwestionariusz kwalifikacyjny (mailowy lub telefoniczny) dla wybranych kandydatów - jeżeli informacje, które przekazałeś w CV idealnie współgrają z naszymi oczekiwaniami, możesz spodziewać się kontaktu mailowego lub telefonicznego, w którym poprosimy Cię o odpowiedzenie na kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenia i oczekiwań.

 

3. Spotkanie rekrutacyjne - jeżeli Twoje odpowiedzi, których udzieliłeś w ramach kwestionariusza kwalifikacyjnego będą zgodne z naszymi preferencjami możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne. W zależności od stanowiska, na jakie aplikujesz, podczas spotkania oprócz standardowej rozmowy kwalifikacyjnej możesz zostać poproszony o uzupełnienie kilku testów, które mają na celu sprawdzenie Twojej wiedzy z języka angielskiego, elektroniki, wiedzy z zakresu stanowiska na które aplikujesz. Prawdopodobnie zostać poproszony również o wypełnienie testu osobowościowego, dzięki któremu sprawdzimy czy Twoje usposobienie będzie kompatybilne z temperamentem naszych pracowników.

 

4. Wynik rekrutacji i informacja zwrotna - w ciągu maksymalnie dwóch tygodni (choć zwykle na odpowiedź możesz liczyć w ciągu kilku dni) otrzymasz informację zwrotną na temat tego, czy chcemy podjąć z Tobą współpracę. Odpowiedź otrzymasz niezależnie od wyniku rekrutacji.

 

5. Podjęcie współpracy - z kandydatem, który okazał się najlepszym w procesie rekrutacji umawiamy się na spotkanie mające na celu ostateczne ustalenie warunków, podpisanie umowy i omówienie szczegółów dotyczących rozpoczęcia pracy. W rezultacie wspólnie cieszymy się, że dołącza do naszego zespołu! :)

 

 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.